Zróbmy To Razem
Szkoła językowa Fundacji Shamrock

Diagnoza przyszła nieoczekiwanieID:136

Seria: Aktualności

29/01/2013, dodała: Patrycja Starosta

Nikt się jej nie spodziewał. Nie spodziewali się jej także lekarze, przez co została postawiona zbyt późno. Diagnoza guz mózgu.

Sytuacja nie jest dobra. Trzeba szybko operować. Niestety to kosztowne. Koszt zabiegu znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny Jakuba, który zmaga się z bardzo uciążliwymi objawami wywołanymi przez  sześcio centymetrowy guz mózgu.

Na szczęście są tacy co nie przechodzą koło problemu obojętnie. Przyjaciele rodziny postanowili zmobilizować siły i zorganizować aukcję charytatywną oraz koncert. Klub Jazgot w Szklarskiej Porębie zaoferował miejsce.  Dochód zostanie w całości przelany na konto, utworzone specjalnie na ten cel przez "siepomaga.pl". Konto będzie aktywne od momentu utworzenia do daty operacji Jakuba.

Organizatorzy potrzebują wsparcia.  Poszukują osób, które zechciałyby przekazać coś atrakcyjnego na aukcję. Zachęcamy więc artystów, rzemieślników i każdego, kto chciałby oddać coś cennego na szczytny cel.

Apelują także do muzyków, którzy zechcieliby przyjechać do Szklarskiej Poręby i zagrać charytatywnie na rzecz Jakuba.

Bardzo ważne jest, by na event przyszło jak najwięcej osób. Dlatego tez bardzo prosimy o przekazywanie informacji o wydarzeniu wszędzie gdzie jest to możliwe. Zapraszajcie ludzi, wołajcie filantropów, mecenasów, krezusów.

“Wszelka pomoc w organizowaniu akcji, sugestie, porady praktyczne są mile widziane. I oczywiście pełen optymizm, chcemy się przy tym dobrze bawić, w przeświadczeniu że wspólnie robimy coś bardzo ważnego i potrzebnego :)”- mówią pomysłodawcy akcji.

Szczegóły akcji tutaj:

Zapraszamy, dobro zawsze wraca do ludzi!!


Źródło: facebook.com

Koniecznie przeczytaj

Młodzi, niepełnosprawni i bezrobotni

Polska polityka promowania osób niepełnosprawnych na rynku pracy jest ciągle za mało skuteczna.


Rola sportu w rehabilitacji i akceptacji niepełnosprawności ruchowej

Znane porzekadło głosi: „w zdrowym ciele, zdrowy duch!".


Likwidacja barier architektonicznych

Bariery architektoniczne są zjawiskiem powszechnym dla osób niepełnosprawnych.


Partnerzy Zróbmy To Razem