Zróbmy To Razem
Szkoła językowa Fundacji Shamrock

Oferta pracyID:206

Seria: Aktualności

19/09/2013, dodał:

Fundacja Wsparcia Osób Niepełnosprawnych „Shamrock” jako organizacja pożytku publicznego swoją działalność rozpoczęła w czerwcu 2009 roku. Poprzez aktywne działania w wielu obszarach pragniemy pomagać osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, ze szczególnym uwzględnieniem osób niepełnosprawnych. Tworzenie równych szans na drodze do pełnego rozwoju jest naszą misją, którą chcemy spełniać z pasją i pełnym poświęceniem. Pomimo, że jesteśmy młodą fundacją, zrealizowaliśmy już wiele pomysłów i projektów a kolejne właśnie czekają na realizację.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dziennikarz portalu „Zróbmy to Razem”

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kreowanie i wyszukiwanie nowych treści i tematów;
  • Pisanie artykułów, redakcję tekstów, korektę;
  • Tworzenie Newslettera;
  • Aktualizację treści wiadomości w serwisie;
  • Dbanie o właściwy dobór zdjęć do zamieszczanych informacji;
  • Autopromocję oraz propagowanie treści z serwisu oraz samego portalu (np. Facebook);
  • Podejmowanie działań mających na celu rozwój serwisu;
  • Współpraca z zespołem dziennikarzy i autorów zewnętrznych;
  • Współpracowanie z kluczowymi klientami i partnerami serwisu.

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie pracy w mediach internetowych  na stanowiskach redakcyjnych;
  • Wykształcenie polonistyczne, dziennikarskie lub PR;
  • „Lekkie pióro”, kreatywność i umiejętność wyszukiwania ciekawych tematów;
  • Umiejętność poprawnego pisania tekstów dziennikarskich;
  • Umiejętność jasnego i spójnego prezentowania myśli;
  • Dziennikarska wnikliwość;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Samodzielność, pracowitość i dobra organizacja pracy własnej;
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę:
  • Elastyczność - wykonywanie obowiązków w ramach home office;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się nowoczesnym portalu;
  • Ciekawe i ambitne zadania;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zespole, pełnym pasji i zaangażowania;
  • Bezpośrednią współpracę z założycielami portalu i fundacji;
  • Realny wpływ na budowanie portalu;
  • Warunki finansowe, adekwatne do efektów pracy.

Dołącz do naszego zespołu!

Oferta skierowana jest wyłącznie do osób posiadających orzeczony stopień niepełnosprawności jako warunek konieczny. Praca wykonywana jest w domu – telepraca.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów (CV oraz skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności) na adres:  pr.manager@shamrock.org.pl z dopiskiem "Dziennikarz Zróbmy to Razem”. W ofercie należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 września 2013 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Koniecznie przeczytaj

Młodzi, niepełnosprawni i bezrobotni

Polska polityka promowania osób niepełnosprawnych na rynku pracy jest ciągle za mało skuteczna.

Rola sportu w rehabilitacji i akceptacji niepełnosprawności ruchowej

Znane porzekadło głosi: „w zdrowym ciele, zdrowy duch!".

Likwidacja barier architektonicznych

Bariery architektoniczne są zjawiskiem powszechnym dla osób niepełnosprawnych.

Partnerzy Zróbmy To Razem