Zróbmy To Razem
Szkoła językowa Fundacji Shamrock

Panny z dobrych domów zagrały na rzecz bezdomnych zwierzakówID:139

Seria: Aktualności

07/02/2013, dodała: Patrycja Starosta

Postanowiły wspólnie zaśpiewać by pomóc bezdomnym zwierzakom. Mikromusic z Natalią Grosiak  i wokalistki m.in. Natalia Lubrano, Alicja Janosz, Ania Kłys, Kasia Mirowska i Marcelina. Na scenie nie zabrakło nazwisk, znanych między innymi z finału programu X-Factor. Obok nich na scenie dwaj znakomici gitarzyści - Dawid Korbaczyński i Bartek Miarka. Imprezę prowadził duet Monika Jaworska z radia RAM i Radek Bielecki z kabaretu 'Neonówka'. Wszystko odbyło się 5 lutego we Wrocławiu

„Efekty przekroczyły nasze oczekiwania. Sala po brzegi wypełniona gośćmi. Klimat pełen miłości i dobroci wobec zwierząt. Artyści na najwyższym poziomie. Atmosfera bezcenna. Dzięki hojności przybyłych zebraliśmy prawie 10 tysięcy złotych na rzecz ratowania naszych braci mniejszych”. Twierdzą organizatorzy.

Publiczność równie zadowolona. „To był cudowny wieczór. Warto było tu przyjść” – mówi Wojtek, mieszkaniec Wrocławia.

Na pomysł zorganizowania takiego koncertu wpadła rok temu Natalia Grosiak, wokalistka Mikromusic. Natalia kocha zwierzęta. Czynnie im pomaga prowadząc dom tymczasowy dla zwierząt z interwencji, między innymi Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ oraz Fundacji 2 plus.

Zeszłoroczna impreza okazała się sukcesem. Ponad 9 tysięcy złotych zostało zebrane i spożytkowane na leczenie potrzebujących zwierząt. Nadszedł więc czas na kontynuację. I w tym roku odbędzie się licytacja dzieł sztuki autorstwa wrocławskich malarek, rzeźbiarek, rysowniczek.

„Dziękujemy za obecność, wasza frekwencja przewyższyła nasze oczekiwania i wiemy, że kilka osób po prostu już nie weszło, nad czym bardzo ubolewamy. Niestety nie byliśmy w stanie tego przewidzieć, ponieważ przedsprzedaż biletów nie sugerowała aż takiego sukcesu.” Pisze na swoim funpage’u Natalia Grosik

„Dziękujemy WAM za obecność, wsparcie i wspaniałą atmosferę na widowni.”- mówią artyści.

Do zobaczenia za rok! 


Koniecznie przeczytaj

Młodzi, niepełnosprawni i bezrobotni

Polska polityka promowania osób niepełnosprawnych na rynku pracy jest ciągle za mało skuteczna.


Rola sportu w rehabilitacji i akceptacji niepełnosprawności ruchowej

Znane porzekadło głosi: „w zdrowym ciele, zdrowy duch!".


Likwidacja barier architektonicznych

Bariery architektoniczne są zjawiskiem powszechnym dla osób niepełnosprawnych.


Partnerzy Zróbmy To Razem