Zróbmy To Razem
Szkoła językowa Fundacji Shamrock

Zróbmy To Razem robi krok naprzódID:96

Seria: Aktualności

27/08/2012, dodał: Grzegorz Wozniak

Nowa odsłona portalu została uruchomiona 15.kwietnia 2012 roku. Koniec sierpnia ustanowiliśmy jako koniec okresu "inkubacji" strony. Chciałbym podzielić się z Wami podsumowaniem niespełna pięciu miesięcy pracy.

Od pierwszego dnia do dziś odwiedziło nas 26,851 Internautów. Unikatowe odwiedziny złożyło nam 22,678 osób. Wszyscy nasi odwiedzający spędzili na portalu ponad 550 godzin łącznie- przeglądając zasoby i treść.

Nasza redakcja pracowała bardzo ciężko aby stworzyć bazę artykułów, aktualności i wydarzeń aktualizując stronę codziennie, przeszukując sieć w poszukiwaniu najciekawszych informacji. Przez cztery miesiące udało nam się dodać niemal 200 artykułów.

W rezultacie Zróbmy To Razem kształtuje się na odskocznię od merytorycznie niepełnej treści i powielanych informacji. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom wprowadziliśmy aspekt społecznościowy do naszej strony. Od dziś możecie dodawać fotografie do swojego profilu a rejestracja użytkowników została znacznie uproszczona.

Chciałbym powitać również nowych partnerów, dzięki którym mamy nadzieję realizować wspólny cel rozwiązywania problemów osób niepełnosprawnych i przekazywania informacji o problemach i ich życiu.

Na koniec chciałbym zapowiedzieć kilka zmian w niedalekiej przyszłości. Już niebawem otworzymy dla Was board dyskusyjny, znacznie prostszy w budowie od zwykłych forum, na którym będzie można dzielić się problemami i zadawać pytania dotyczące problematyki poruszanej przez Zróbmy To Razem. Postaramy się również wdrożyć rejestrację przez Facebook'a aby przyspieszyć proces dodawania użytkowników. Chciałbym zapowiedzieć również konkursy na cześć zbliżających się 6 miesięcy portalu oraz uruchomienia forum.

Odwiedzajcie nas na bieżąco!

Grzegorz Woźniak,
Współwłaściciel portalu


Źródło: Redakcja Zróbmy To Razem

Koniecznie przeczytaj

Młodzi, niepełnosprawni i bezrobotni

Polska polityka promowania osób niepełnosprawnych na rynku pracy jest ciągle za mało skuteczna.


Rola sportu w rehabilitacji i akceptacji niepełnosprawności ruchowej

Znane porzekadło głosi: „w zdrowym ciele, zdrowy duch!".


Likwidacja barier architektonicznych

Bariery architektoniczne są zjawiskiem powszechnym dla osób niepełnosprawnych.


Partnerzy Zróbmy To Razem