Zróbmy To Razem
Szkoła językowa Fundacji Shamrock

Patrycja Starosta

Psycholog, specjalista zdrowia publicznego, nauczyciel akademicki. W swej pracy badawczej zgłębia zagadnienia psychologii komunikacji społecznej oraz zastosowania psychologii w medycynie.

Ostatnio dodane artykuły przez tego użytkownika

Ikonka

Rafał Mikołajczyk - sportowiec mimo wszystko

Data publikacji artykułu: 08/08/2013

Mężczyzna dla którego sport to życiowa energia. Młody, ambitny, pełen pasji, osiągnął już bardzo wiele. Specjalnie dla portalu Zrobmy-to-Razem zgodził się zdradzić nam parę swoich przepisów na szybki sukces- Rafal Mikołajczyk.

Ikonka

Samorząd pomoże w zdobyciu wykształcenia

Data publikacji artykułu: 30/07/2013

Od lutego 2013 roku program wspierania niepełnosprawnych studentów STUDENT II przejęły samorządy. W dalszym ciągu program jest finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Ikonka

Blisko ćwierć miliona niepełnosprawnych pracowników bez pracy?

Data publikacji artykułu: 16/07/2013

W ostatnim czasie poruszenie wywołał projekt nowego rozporządzenia przygotowanego przez Komisję Europejską w sprawie wyłączeń blokowych (GBER), które stanowi podstawę do udzielania przez kraje UE pomocy publicznej przedsiębiorcom.

Ikonka

Niepełnosprawny w podróży

Data publikacji artykułu: 05/07/2013

Przeciętny człowiek wyjeżdżając na wakacje zazwyczaj zastanawia się na co ma ochotę w tym roku. Czy będą to góry, czy morze albo egzotyczne podróże, a może spływ kajakowy lub zwiedzanie światowych metropolii

Ikonka

Niechciane dzieci

Data publikacji artykułu: 28/06/2013

Zapomniał o nich świat, zapomnieli ludzie. Są chore, samotne, pozostawione w szpitalach i innych placówkach. To jedyne miejsca, gdzie mogą liczyć na opiekę - porzucone dzieci, których nie chciały ich matki.

Ikonka

Trudna opieka

Data publikacji artykułu: 21/06/2013

Od 1 lipca 2013r. rząd przygotował zmiany w zasadach przyznawania świadczeń rodzinnych. Czy zmiany na lepsze?

Ikonka

Sytuacja rodzin osób niepełnosprawnych w Polsce

Data publikacji artykułu: 14/06/2013

Jak się masz?- spytał Puchatek. Nie bardzo się mam - odpowiedział Kłapouchy. Już nie pamiętam czasów żebym jakoś się miał.

Ikonka

Niepełnosprawni w oczach dzieci

Data publikacji artykułu: 07/06/2013

Tolerancja i właściwa postawa wobec osób niepełnosprawnych to cecha, która powinna charakteryzować każdego człowieka. Już od najmłodszych lat powinniśmy tego uczyć dzieci.

Ikonka

Komputer wróg czy przyjaciel?

Data publikacji artykułu: 20/05/2013

Uzależnienie od gier, komputera, Internetu, smartfonów to już realny problem. Specjaliści nadają im miano „współczesnych uzależnień”. Gdzie jest granica pomiędzy pracą, zabawą a uzależnieniem? Kiedy powiedzieć dość?

Ikonka

Przewodnik niepełnosprawnego studenta

Data publikacji artykułu: 30/04/2013

Studia to czas rozwoju, wkraczania w dorosłe, niezależne życie. To okres pełen wyzwań, które należy podejmować, by zbudować sobie solidną przyszłość. Nie rezygnujcie z tego pomimo ograniczeń zdrowotnych!

Podgląd profilu

  • Użytkownik: patrycja
  • Ranking: Redaktor
  •  
  • Ostatnia wizyta: 03/02/2014
  • Rejestracja: 01/04/2012

Partnerzy Zróbmy To Razem